Versenyeredmények
2014/2015-ös tanév

 

Tanulmányi versenyek

Alsó tagozat:

Országos:

Bolyai Matematika Csapatverseny 

17. helyezés (Fábián Dorina, Patonai Csanád, Radnai Réka, Tatár Dorottya 4.a osztály)

XV. Téli Madaraink Természetismereti verseny 

9. helyezés (Bángi-Magyar Hedvig, Horváth Zsolt, Pálfi Olivér, Szücs Evelin 4. a osztály)

„Az én Karácsonyom” rajzpályázat 

  1. hely (Várady Míra 4. a osztály)

Megyei:

Zrínyi Ilona Matematikaverseny 

6. hely, az iskola legeredményesebb versenyzője (Tatár Dorottya 4.a osztály)

Bolyai Matematika Csapatverseny 

5. hely   3.a osztály csapata (Laczó Dávid, Nagy Ágoston, Szigetvári Balázs, Valkai Levente)

2. hely, döntős   4.a osztály csapata (Fábián Dorina, Patonai Csanád, Radnai Réka, Tatár Dorottya)

7. hely   4.a osztály csapata (Fulmer Vince, Kardos Balázs, Sipos Milán)

24. hely 4.b osztály csapata (Békés Máté, Major András, Sinka Márton, Tarjányi B. Csanád)

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 

12. hely 3. évfolyam csapata (Ambrus Anna, Konta Sarolt, Laczó Dávid, Németh Szonja)

Bendegúz Akadémia Nyelvész versenye 

7. hely (Regőczi Nóra 1.b), 

10. hely (Radnai Réka 4.a) Bendegúz – Tudásbajnokság 

      1. hely (Medetz Annamária 3.b – anyanyelv),
      2. hely (Medetz Annamária 3.b – környezetismeret),

11. hely (Laczó Dávid 3.a – környezetismeret), 

29. hely (Márkus Rebeka 3.a – anyanyelv),

52. hely (Haász Vivien 3.a – környezetismeret)

Kerületi:

SNI – szépíró verseny 

2. hely (Gombos Panna 4.b. osztály), 

6. hely (Major András 4. b)

Csillaghegy Kupa matematikaverseny 

2. hely csapat,  egyéni  1. hely (Patonai Csanád 4.a), 

1. hely (Nuszer Andor 3.b)

Szép Magyar Beszéd 

1. hely (Tarjányi B. Csanád 4.b), 

17. hely (Breglovics Luca 4.b)

 

Vers- és prózamondó verseny 

1. évfolyam 

4. hely (Tatár Dániel 1.a – vers), 

1. hely (Kamarás Hanna 1.a – próza)

2. évfolyam 

14. hely (Csóka Loránd 2.b – vers),  

13. hely (Bernáth Zita 2.b – próza)

3. évfolyam 

  1. hely (Major Bence 3.a – vers), 
  2. hely (Ambrus Anna 3.a – próza)

4. évfolyam 

12. hely (Ujhelyi Hanna 4.a – vers), 

7. hely (Fábián Dorina 4.a – próza)

 

Nyelvtan és helyesírási verseny 

3. évfolyam 

7. hely (Laczó Dávid 3.a), 

9. hely (Medetz Annamari 3.b)

4. évfolyam 

 

Matematikaverseny

  1. hely (Tatár Dorottya 4.a), 
  2. hely (Kerecsen Léna 4.a)

3. évfolyam 

5. hely (Laczó Dávid 3.a), 

11. hely (Nuszer Andor 3.b)

4. évfolyam 

4. hely (Patonai Csanád 4.a), 

5. hely (Tatár Dorottya 4.a)

Napközis rajzpályázat 

1. helyezés (1.b osztály), 

5. helyezés (3.a osztály) 

Levelezős:

Bendegúz        –          Tudásbajnokság:         irodalom-szövegértés,           anyanyelv,       matematika, környezetismeret tantárgyakból

Kaméleon Olvasóklub levelezős szövegértési verseny

„Szivárvány” tanulmányi verseny matematika, anyanyelv és természetismeret tantárgyakból

TEKI – TOTÓ levelezős matematika verseny

 

Felső tagozat: 

Országos:

Baptista Énekverseny – Kisújszállás

1. hely Bálint Flóra, Lénárt Blanka, Szabó Blanka, Tanoh Jennifer (6.b)

1. hely Bányai Bianka, Huba Lili (8.a)

2. hely Bognár Márk, Demecs József, Gubriánszky Domonkos, Lieber Péter (7.b)

1. hely Szendrődi Hanga (7.a)

különdíj Szabó Gábor Bence (7.a)

Baptista Természettudományos Verseny - országos döntő

3. hely 7. évfolyam 1. csapat

Baptista Természettudományos Verseny - országos elődöntő

1. hely 7. évfolyam II. csapat

Kerületi:

Matematikaverseny

  1. hely Csepregi Janka (8.a)
  2. hely Cser Máté (6.a)
  3. hely Giret Janka (7.a)

Szent László Történelmi Vetélkedő - kerületi forduló

    1. hely Cser Máté, Szilágyi Emese, Velich Csaba Logo-verseny
    2. hely Horváth Ábel Ruben (5.a) Matematika alapműveleti verseny

1. hely Horváth Ábel Ruben (5.a)

3. hely Giret Janka (7.a)

Matematika alapműveleti verseny - iskolák közti verseny

2. hely

Görög mítoszok - Kerületi vetélkedő

  1. hely Horváth Ábel, Rigó László, Várkonyi Dániel (5.a)

Meseszép mesekép kiemelt különdíj Hemle Hanna (6.a), Löfflinger Szabina Kitti (5.b)  


Sportversenyek

Alsó tagozat:

Budapesti:

Úszás Diákolimpia – Mészáros Kristóf 4.a 4. helyezés 

Kerületi:

Úszóverseny – Mészáros Kristóf 4.a 1. és 2. hely, 

Polivka Zsófia 3.a 4. hely,  lány csapat 1. hely

Különböző szervezésű futóversenyeken mindig nagy létszámban képviseltette magát az alsó tagozat.

Felső tagozat: 

Nemzetközi:

Judo verseny

3. hely Dán György

Országos:

Úszás Diákolimpia

5-6. évfolyam

7. hely leány csapat

17. hely fiú csapat

Budapesti:

Angyalföldi Sárkányhajó Kupa

1. hely 5-6. évfolyam

1. hely 7-8. évfolyam

 

Budapesti Atlétikai Szövetség - XXII. Történeti Váltófutás

1. hely fiú csapat

  1. hely leány csapat

Spar Futófesztivál / iskolák közötti mozgósítási verseny

  1. hely 170 fő Úszás Diákolimpia

5-6. évfolyam

2. hely leány csapat

2. hely fiú csapat

Judo Bajnokság

2. hely Dán György

Kerületi:

Asztalitenisz Diákolimpia 

5-6. évfolyam

1. hely Zsitnyányi Gergő-Baczkó Vince

  1. hely Sipőcz Júlia-Kovács Vivien Viktória
  2. hely Zsitnyányi Gergő
  3. hely Kovács Vivien Viktória
  4. hely Csatádi Anna-Várlaki Luca
  5. hely Kapi Ádám-Horváth Domonkos

4. hely Csatádi Anna

7-8. évfolyam

1. hely Sárdi Hanna

1. hely Sárdi Hanna-Fulmer Juli

  1. hely Csepregi Janka-Tari Dóra
  2. hely Lieber Péter-Gubriánszky Domonkos
  3. hely Fulmer Juli

Úszás Diákolimpia

5-6. évfolyam

  1. hely leány csapat
  2. hely Kovács Vivien Viktória

2. hely Velich Csaba

2. hely fiú csapat

  1. hely Danyi Zita
  2. hely Makovinyi Luca
  3. hely Cser Máté
  4. hely Horváth Domonkos

8. hely Sinka Ádám Domokos

Floorball Diákolimpia

5-6. évfolyam

1. hely leány csapat

3. hely fiú csapat 7-8. évfolyam

  1. hely fiú csapat
  2. hely leány csapat

Judo Diákolimpia

1. hely Dán György

Mezei futás

1. hely 5-6. évfolyam fiú csapat

1. hely 5-6. évfolyam leány csapat 1. hely 7-8. évfolyam fiú csapat

1. hely 7-8. évfolyam leány csapat

 

Művészeti versenyeredmények

XIII. Nemzetközi Ifjúsági és Gyermek Művészeti Fesztivál és Verseny

Bronz helyezés – Mneimneh Emma, Tóth Eszter, Csala Rita, Várlaki Luca, Szilágyi Emese - furulya

Bronz helyezés – Bálint Flóra, Dezsényi Csenge, Kertész Boglárka, Szabó Blanka – gitár

Farkas Ferenc Zongoraverseny 

Oklevél – Pap Noémi

XIII. Országos Gitárverseny Budapesti Terüketi Válogató

Nívódíj – Kertész Boglárka, Tari Dóra

VIII. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny – Budapesti Területi Válogató

Arany minősítés – Nagy Zsófia Zsuzsanna

Gyöngyhalász I. Országos Baptista „Ki mit tud”

Különdíj – Tari Dóra – gitár

1. helyezés – Jakab Tivadar – klarinét

I. Regionális Gitár Kamaraverseny

Nívódíj – Bálint Flóra, Dezsényi Csenge, Kertész Boglárka, Szabó Blanka – gitár kvartett

Arany fokozat – Kertész Boglárka, Szabó Blanka – gitárduó

Ezüst fokozat – Dezsényi Csenge-gitár, Sándor Bálint-cselló, Nehéz-Posony Laura és Hornák Bence-hegedű – kvartett XII. Budapesti Furulyaverseny

Ezüst helyezés – Mneimneh Emma

Bronz helyezés – Göbölyös Boróka

LETÖLTHETŐ DOKUMENTUMOK