Tanulmányi versenyek

Időpont

Verseny megnevezése

Egyéb (kategória, évfolyam, egyéni/csapat, stb.)

Tanuló neve

Helyezés, eredmény

Felkészítő

2015.10.16

Bolyai Matematika Csapatverseny megyei/körzeti forduló

5. osztály

Fábián Dorina Anna,

Kerecsen Léna, Radnai

Réka, Tatár Dorottya

1. hely

Kaplanyi Éva

2015.11.13

Amfiteátrum Kupa Matematikaverseny

5. évfolyam

Tatár Dorottya

3. hely

Kaplanyi Éva

2015.11.13

Amfiteátrum Kupa Matematikaverseny

csapatverseny (5-6.évf.)

Tatár Dorottya, Patonai

Csanád, Horváth Ábel,

Terék Zoltán

6.hely

Bátki Mihály, Kaplanyi Éva

2015.11.21

Bolyai Matematika Csapatverseny országos döntő

5. osztály

Fábián Dorina Anna,

Kerecsen Léna, Radnai

Réka, Tatár Dorottya

19. hely

Kaplanyi Éva

2015.11.13

Országos Baptista Énekverseny - Kisújszállás

4. osztály - klasszikus kategória  

Bíró Anna, Polivka Zsófia

1. hely

Lőrinczné Horváth Marianna

2015.11.13

Országos Baptista Énekverseny - Kisújszállás

4. osztály, népdal kategória

Bíró Anna, Polivka Zsófia, Szitka Virág

2. hely

Lőrinczné Horváth Marianna

2015.11.13

Országos Baptista Énekverseny - Kisújszállás

6.b osztály  - szóló kateg., népdal

Demecs Mátyás

1. hely

Tamási Kinga

2015.11.13

Országos Baptista Énekverseny - Kisújszállás

6.b népdal

Sándor Máté, Demecs

Mátyás

2. hely

Tamási Kinga

2015.11.13

Országos Baptista Énekverseny - Kisújszállás

6.b népdal

Romhányi Zsófia, Mayer

Emese, Zsarnóci Blanka,

Zsarnóci Eszter  

1. hely

Tamási Kinga

2015.11.13

Országos Baptista Énekverseny - Kisújszállás

7.a osztály

Szabó Blanka, Szilágyi

Emese, Tanoh Blah

Jennifer

1. hely

Tamási Kinga

2015.11.13

Országos Baptista Énekverseny - Kisújszállás

7.a osztály

Szijártó Fruzsina, Szilágyi

Emese

3. hely

Tamási Kinga

2015.11.13

Budapesti Természettudományos verseny

8. évfolyam

Balogh Dóra, Keszthelyi

Zsófia, Kosaras Dóra,

Tóth Sára, Zilahi Dóra

3. hely

Pilinszki-Nagy Katalin

2016.01.18

Kerületi vers- és prózamondó verseny - Magyar kultúra napja

5-6. évfolyam

Várlaki Luca

különdíj

Bodnár Csilla

2016.02.03

Kerületi fizikaverseny

8. évfolyam

Bodnár Zsolt

10. hely

Pilinszki-Nagy Katalin

2016.02.09

Öveges József Fizikaverseny

8. évfolyam

Bodnár Zsolt

továbbjutott a budapesti fordulóra

Pilinszki-Nagy Katalin

2016.02.29

Zrínyi Ilona Matematikaverseny - Bp. V. körzeti forduló

5. évfolyam

Tatár Dorottya

14. hely, az iskola

legeredményesebb versenyzője

Kaplanyi Éva

2016.02.24

Kaán Károly Természet- és Környezetismereti verseny - kerületi forduló

5-6. évfolyam

Rigó László

5. hely

Juhar Emőke

2016.03.10

Kerületi vers- és prózamondó verseny

1-2. évfolyam - próza kategória

Kamarás Hanna

1. hely

Laudonné Detári Éva

2016.03.10

Kerületi vers- és prózamondó verseny

1-2. évfolyam - vers kategória

Sóty Boldizsár

3. hely

Langer Katalin

2016.03.10

Kerületi vers- és prózamondó verseny

1-2. évfolyam - vers kategória

Filep Fanni

5. hely

Gnandtné Szabó Anikó

2015.11.27

Bolyai Anyanyelvi verseny - körzeti forduló

4. évfolyam

Szász Léna, Medetz

Annamari, Konta Sarolt,

Jambrik Panna

4. hely

Kubinyi Éva

2016.03.18

Bendegúz Anyanyelvi verseny- budapesti forduló

4. évfolyam

Medetz Annamari

9. hely

Kubinyi Éva

2016.03.18

Bendegúz Anyanyelvi verseny- budapesti forduló

4. évfolyam

Laczó Dávid

5. hely

Racsmány Szilvia

2016.02.19

Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei forduló

5. évfolyam

Tatár Dorottya

12. hely, az iskola

legeredményesebb versenyzője

Kaplanyi Éva

2016.03.08

Kerületi Matematikaverseny

7. évfolyam

Szilágyi Emese Lili

1. hely

Kaplanyi Éva

2016.03.08

Kerületi Matematikaverseny

7. évfolyam

Hahn Attila Dávid

6. hely

Kaplanyi Éva

2016.02.18

Kerületi Matematikaverseny

6. évfolyam

Horváth Ábel Ruben

4. hely

Bátki Mihály

2016.02.18

Kerületi Matematikaverseny

8. évfolyam

Giret Janka

5. hely

Bátki Mihály

2016.03.10

Pais Kreatív Angol Verseny (Pais Creative English

Competition)

4. évfolyam

Mező Lea

14. hely

Cravero Edina

2016.03.10

Pais Kreatív Angol Verseny (Pais Creative English

Competition)

5. évfolyam

Benedek Péter

7. hely

Stáhl Beáta

2016.03.10

Pais Kreatív Angol Verseny (Pais Creative English

Competition)

6. évfolyam

Horváth Ábel Ruben

5. hely

Cravero Edina

2016.03.10

Pais Kreatív Angol Verseny (Pais Creative English

Competition)

6. évfolyam

Járai Luca

13. hely

Cravero Edina

 

2016.03.10

Pais Kreatív Angol Verseny (Pais Creative English

Competition)

7. évfolyam

Sipos-Szabó Júlia

5. hely

Ágoston Melinda

2016.03.10

Pais Kreatív Angol Verseny (Pais Creative English

Competition)

7. évfolyam

Major Barbara

8. hely

Ágoston Melinda

2016.03.10

Pais Kreatív Angol Verseny (Pais Creative English

Competition)

8. évfolyam

Földes Kata

6. hely

Stáhl Beáta

2016.03.10

Pais Kreatív Angol Verseny (Pais Creative English

Competition)

8. évfolyam

Kosaras Dóra

11. hely

Stáhl Beáta

2016.03.22

Bibliaismereti verseny - Kótaj

2. évfolyam

Fénysugár csapat:

Szigetvári Flóra,

Szentkatolnay Barnabás,

Terék Mira, Terék Alma

1. hely

Makráné Marton Debóra

2016.03.22

Bibliaismereti verseny - Kótaj

6. évfolyam

Kőszikla csapat: Terék

Zoltán, Horváth Ábel,

Rigó László, Baczkó

Vince

3. hely

Makráné Marton Debóra

 

Tudásbajnokság levelező verseny - matematika

2. évfolyam

Regőczi Zsófia Rozália

arany

Langer Katalin

 

Tudásbajnokság levelező verseny - irodalom, szövegértés

2. évfolyam

Regőczi Zsófia Rozália

arany

Langer Katalin

 

Tudásbajnokság levelező verseny - matematika

2. évfolyam

Regőczi Anna Matild

arany

Langer Katalin

 

Tudásbajnokság levelező verseny - környezetismeret

2. évfolyam

Regőczi Nóra Laura

arany

Langer Katalin

 

Tudásbajnokság levelező verseny - anyanyelv

2. évfolyam

Regőczi Nóra Laura

ezüst

Langer Katalin

2016.04.06

Logo verseny

6. évfolyam

Horváth Ábel Ruben

1. hely

Bátki Mihály

2016.04.06

Logo verseny

6. évfolyam

Terék Zoltán Tamás

4. hely

Bátki Mihály

2016.04.11

Kerületi történelem verseny

5-6. évfolyam

Bángi-Magyar Hedvig,

Major András, Rigó

László, Sinka Márton,

Tarjányi Csanád

4. hely

Havasi Marianna

2016.04.15

Orchidea országos matematika verseny

5. évfolyam

Tatár Dorottya

2. hely

Kaplanyi Éva



Művészeti versenyek

Időpont

Verseny megnevezése

Egyéb (kategória, évfolyam,

egyéni/csapat, stb.)

2016.04.20

Helyezés, eredmény

Felkészítő

2015.10.26-28.

XIV. Budapest Csillagai Nemzetközi Fesztivál

gitár

Bolero Kvartett: Bálint Flóra, Dezsényi Csenge, Kertész Boglárka, Szab

ezüst diploma

Szabó Mária

2016.03.05

IV. Regionális Gitárverseny

egyéni

Tari Dóra Melinda

ezüst oklevél

Topa Katalin

2016.03.23

Regionális Girátverseny, Balassagyarmat

egyéni

Bálint Flóra

dicséret

Szabó Mária

2016.03.23

Regionális Girátverseny, Balassagyarmat

egyéni

Kertész Boglárka

különdíj

Szabó Mária



Sport versenyek

Időpont

Verseny megnevezése

Egyéb (kategória, évfolyam, egyéni/csapat, stb.)

Tanuló neve

Helyezés, eredmény

Felkészítő

2015.10.09

Történelmi         Váltófutás         -

Budapesti Atlétikai Szövetség

fiúk

Baczkó   Vince,   Bognár   Márk,   Fulmer   Vince,  Gubriánszky

Domonkos, Herr Mátyás, Járai Ádám, Konta Zalán, Lieber

Péter, Sándor Bálint, Szabó Gábor, Velich Csaba, Zsitnyányi

1. hely

Cravero Edina, Havasi Judit,

Szombathy András

 

 

lányok

Ambrus   Anna,   Baczkó   Panna,   Balogh    Dóra,   Bittsánszky

Franciska ,Guba Zsófia, Jermilova Viktória, Kosaras Dóra,

Kövesi Júlia, Németh Norina, Petz Panna, Tóth Eszter, Velich

5. hely

Cravero Edina, Havasi Judit,

Szombathy András

2015.10.11

Spar Futófesztivál     - Budapest

Sportiroda

mozgósítási verseny

140 fő

5. hely

Cravero Edina, Havasi Judit,

Szombathy András

2015.10.08

Asztalitenisz           -          kerületi

diákolimpia

III. korcsoport - fiúk - egyéni

Fulmer Vince

2. hely

Cravero Edina, Havasi Judit,

Szombathy András

 

 

 

Baczkó Vince

3. hely

Cravero Edina, Havasi Judit,

Szombathy András

 

 

fiúk - páros

Fulmer Vince - Baczkó  Vince

1. hely

Cravero Edina, Havasi Judit,

Szombathy András

 

 

 

Várkonyi Dániel - Zsitnyányi Gergő

3. hely

Cravero Edina, Havasi Judit,

Szombathy András

 

 

III. korcsoport - lányok - egyéni

Várlaki Luca

1. hely

Cravero Edina, Havasi Judit,

Szombathy András

 

 

 

Csatádi Anna

2. hely

Cravero Edina, Havasi Judit,

Szombathy András

 

 

lányok - páros

Várlaki Luca - Csatádi Anna

1. hely

Cravero Edina, Havasi Judit,

Szombathy András

 

 

 

Zsibrita Anna - Szücs Evelin

2. hely

Cravero Edina, Havasi Judit,

Szombathy András

2015.10.15

 

IV. korcsoport - fiúk - egyéni

Gubriánszky Domonkos

4. hely

Cravero Edina, Havasi Judit,

Szombathy András

 

 

lányok - egyéni

Jermilova Viktória

2. hely

Cravero Edina, Havasi Judit,

Szombathy András

 

 

 

Kovács Vivien Viktória

3. hely

Cravero Edina, Havasi Judit,

Szombathy András

 

 

lányok - páros

Jermilova Viktória - Kovács Vivien Viktória

1. hely

Cravero Edina, Havasi Judit,

Szombathy András

 

 

 

Mikes Róza - Dusnoki Zsófia

3. hely

Cravero Edina, Havasi Judit,

Szombathy András

2015.11.13

Úszás - kerületi diákolimpia

I.korcsoport - lányok - egyéni

Váradi Sarolta

1. hely

Cravero Edina, Havasi Judit,

Szombathy András

 

 

 

Lendvai Fruzsina

2. hely

Cravero Edina, Havasi Judit,

Szombathy András

 

 

lányok - váltó

Lendvai Fruzsina, Terék Alma, Terék Míra, Váradi Sarolta

3. hely

Cravero Edina, Havasi Judit,

Szombathy András

2015.10.09

 

II. korcsoport - lányok - váltó

Árvai Noémi,Imre Dorottya, Polivka Zsófia, Szücs Evelin

3. hely

Cravero Edina, Havasi Judit,

Szombathy András

2015.12.04

 

III. korcsoport - lányok - egyéni

Nagy Fruzsina

2. hely

Cravero Edina, Havasi Judit,

Szombathy András

 

 

 

Lendvai Kata

3. hely

Cravero Edina, Havasi Judit,

Szombathy András

 

 

lányok - váltó

Juhos Boglárka, Lendvai Fruzsina, Tóth Eszter, Bángi-Magyar Hedvig

4. hely

Cravero Edina, Havasi Judit,

Szombathy András

 

 

fiúk - egyéni

Jókó Norbert

4. hely

Cravero Edina, Havasi Judit,

Szombathy András

2016.01.13

Sakk - kerületi diákolimpia

 

Fekete Márton

7. hely

 

2016.01.24

Úszás - budapesti diákolimpia

III. korcsoport - lányok - egyéni

Nagy Fruzsina

6. hely

Cravero Edina, Havasi Judit,

Szombathy András