Regionális diákolimpián

 

kenu C1 (kenu egyes) 1000 m   

Zsitnyányi Gergő (7.a)     

3. helyezés

 

Mk (mini kajak ) 500 m

Zsitnyányi Rita (5.a)

3. helyezés

 


"Muzsikál az erdő" rajzpályázaton 

Bereczky Borostyán (3.b osztályos, vizuális haladó csoport tagja) a "Legszívhezszólóbb kép" díját nyerte.

Felkészítő tanár: Borsódy Eszter


Országos Baptistaangol nyelvű szavalóverseny

 

8. évfolyam    

Bodrogi Boglárka    

2. helyezés

 

7. évfolyam

Kertész Boglárka

1. helyezés

 

4. évfolyam

Bernáth Zita

2. helyezés

 

4. évfolyam

Kerecsen Szonja

3. helyezés    



Országos Logikaverseny

 

7-8. évfolyam   

Kertész Boglárka   

9. helyezés    

 


III. Országos Baptista Indulj el egy úton csapatverseny

 

3-4. évfolyam     

Nagy Domonkos (3.a)

  2. helyezés  
   

Szentkatolnay Barnabás (3.a)  

   

Tatár Dániel (3.a)     

   

Triz Bercel (3.a)

 
Felkészítő tanár: Racsmány Szilvia



III. Országos Baptista Indulj el egy úton csapatverseny

 

5-6. évfolyam     

Laczó Dávid (5.a)

  1. helyezés  
   

Nagy Ágoston (5.a)

   

Szigetvári Balázs (5.a)     

   

Valkai Levente (5.a)

 
Felkészítő tanár: Havasi Judit



Országos Baptista Szeretünk olvasni csapatverseny

 

7-8. évfolyamon    

Horváth Domonkos      

  2. helyezés

   

Rigó László

   

Zsitnyányi Gergő

 

7-8. évfolyamon

Csóka Borbála 

  3. helyezés

   

Kertész Boglárka

   

Lendvai Kata

 

Felkészítő tanár: Bodnár Csilla Mária

 


Országos Baptista Kutass velünk általános iskolai természettudományi verseny

 

8. évfolyam    

Velich Csaba (8.a)

2. helyezés

 

 

Dömök Márton (8.a)

 

 

Patocskai Barna  (8.a)     


Felkészítő tanár: Pilinszky-Nagy Katalin



"Frühling német nyelvi verseny” kerületi fordulóján

  5. évfolyam:     Konta Sarolt Mária    

6. helyezés

    Cser Tamás

7. helyezés

    Nuszer Andor

9. helyezés

       
  6. évfolyam: Radnai Réka

3. helyezés

    Zádori Petra

5. helyezés

    Újhelyi Hanna

6. helyezés

    Barta Ágnes

7. helyezés

       
  7. évfolyam: Rigó László

2. helyezés

    Zsarnóczy Blanka

4. helyezés

    Lendvai Kata

7. helyezés

    Kovács Márk

8. helyezés

 

Felkészítő tanár: Huberné Pötörke Zsuzsanna

 


I. Országos Baptista Zeneiskolák Zenetörténeti Versenyén ELSŐ helyezést értek el:

  • Bittsánszky Franciska Johanna (7.b)
  • Graf Norbert (7.b)
  • Kertész Boglárka (7.a)
  • Várlaki Luca (7.b)
  • Zsibrita Anna (7.a)

Felkészítő tanár: Bazsa Diána


III. Országos Baptista Matematika Verseny

  • 6. évfolyam:   Tatár Dorottya (6.a)         1. helyezés

Felkészítő tanár: Kaplanyi Éva


VI. Banda Ede csellóversenyen

  Regőczi Anna       

Ezüst Oklevél

  Sándor Máté

Arany Oklevél

  Tóth Dániel

Arany Oklevél


Felkészítő tanár:   Fülöpné Gila Katalin


MATEMATIKA kerületi verseny:

  3. évfolyam     Nagy Domonkos  (3.a)

8. helyezés

    Tatár Dániel   (3.a)

27. helyezés

       
  4. évfolyam Kocsis Gergely  (4.b)

4. helyezés

    Kerecsen Szonja  (4.a)    

25. helyezés

 


VERSMONDÓ kerületi verseny:

  1. évfolyam     Szász Levente Csongor  (1.a)    

6. helyezés

  2. évfolyam Pándi Zsuzsanna Éva    (2.a)

12. helyezés

  3. évfolyam Lénárt Bálint  (3.b)

13. helyezés

  4. évfolyam Csóka Lóránd Kartal  (4.b)

7. helyezés


                 

PRÓZAMONDÓ kerületi verseny:

 

1. évfolyam    

Szabó Lilla  (1.a) 

5. helyezés

 

2. évfolyam

Benkő Lora Emili   (2.a)   

5. helyezés

 

3. évfolyam

Kamarás Hanna  (3.a)

2. helyezés

 

4. évfolyam

Szurdi Zsanna  (4.a)

9. helyezés

 


"150 éves az Állatkert" rajzpályázat

 

3-4. kategória    

4. helyezés

 

5-6. kategória

2. helyezés        

 



Matematika verseny kerületi fordulóján

 

8. évfolyam   

Szilágyi Emese Lili   

3. helyezett  


Felkészítő tanár: Kapanyi Éva

 

 

7. évfolyam   

Rigó László

3. helyezett   

 

 

Kertész Boglárka    

6. helyezett


Felkészítő tanár: Bátki Mihály

 


Fizikaverseny kerületi fordulóján

 

8. évfolyam   

Velich Csaba   

1. helyezett   

 

Felkészítő tanár: Pilinszki-Nagy Katalin

 


Kutass velünk országos természettudományi csapatverseny

 

8. évfolyam    

Velich Csaba

4. helyezett

   

Dömök Márton    

 

7. évfolyam

Graf Norbert

5. helyezett   

   

Kertész Boglárka   

   

Rigó László

   

Zsibrita Anna

   

Szabó Roland           


Felkészítő tanár:     Pilinszki-Nagy Katalin

 


Szeretünk olvasni országos csapatverseny

 

7-8. évfolyam     

Horváth Domonkos         

3. helyezett

   

Rigó László

   

Zsitnyányi Gergő

 

7-8. évfolyam

Csóka Borbála

4. helyezett

   

Kertész Boglárka

   

Lendvai Kata

 

7-8. évfolyam

Járai Ádám

8. helyezett

   

Szabó Blanka

   

Szijártó Fruzsina

 

Felkészítő tanár:     Bodnár Csilla

 


Gyöngyhalász II. Országos Baptista "Ki Mit Tud" verseny eredményei 2017. március 25.

  • Tari Dóra Melinda hangszer kategóriában II. helyezést ért el

Felkészítő tanár: Topa Zoltánné

  • a Tücskök Gyermek Néptáncegyüttes Tánc-mozgás kategóriában pedig I. helyezést ért el iskolánk néptánccsoportja

Felkészítő tanáruk: Horváth Zsófia, Makovinyi Tibor



A III. kerületi Ultimate Frizbi Diákolimpián iskolánk IV. korcsoportos csapata a 4. helyen végzett.

A Mókust képviselő diákok: Böröczki Márk Bence, Csepregi Csongor, Dömök Márton Ágoston, Herr Mátyás, Horváth Bence Kristóf, Járai Ádám, Kapi Ádám, Kovács Vivien Viktória, Major Barbara Mercédesz, Patocskai Barna, Sinka Ádám Domokos, Sipos-Szabó Júlia, Szilágyi Emese Lili, Velich Csaba.



VI. Budapesti Zeneiskolai Gitárfesztiválon (2017. március 23-24-25.) nagyon szép eredménnyel vettek részt iskolánk tanulói.

  • Zsarnóci Blanka - Dicséret

  • Békés Máté - Bronz Oklevél

  • Ulicsnik Dóra - Ezüst

Felkészítő tanár: László Béla


  • Lendvai Kata - Dicséret

  • Kertész Boglárka - Ezüst Oklevél

  • Rigó László - Ezüst Oklevél

Felkészítő tanár: Szabó Mária



A MOBSSZ Érdi Majors-Minors Teremtornán 2017.03.18-án az Óbudai Baseball SE igazolt játékosaiként első helyezést értek el.
  • Szász Zsombor (5.b)
  • Valkai Levente (5.a)
  • Valkai Zoltán (4.a)
  • Topor-Molnár Villő (1.a)
  • Felföldi Zalán (1.a)
  • Szász Csongor (1.a)
  • Kendernay Kende (1.a)
   

A Budapesti VI. Bántai Vilmos Fuvolaversenyen 2017. március 3-án 

  • Nagy Zsófia Zsuzsanna növendékünk a VI. korcsoportban kiemelkedő pontszámmal ARANY díjat kapott.

Felkészítő tanára Hornyák Balázs, zongorán kísért M. Hajtun Zsuzsa.

 


Tehetséggondozás

  • Kertész Boglárka 7.a osztályos tanulónak a Magyar Tehetségsegítő Szervezetek Szövetsége (Matehetsz) által meghirdetett felhívására történt jelentkezését elfogadták, a bevezetésre került tutor hálózatba bekerült.
  • Tatár Dorottya 6.a osztályos tanulónak a Magyar Tehetségsegítő SzervezetekSzövetsége (Matehetsz) által meghirdetett felhívására történt jelentkezését elfogadták, a bevezetésre került tutor hálózatba bekerült.

A Matehetsz együttműködési megállapodást kötött iskolánk tanulóival.

 


Gitáros találkozó és verseny 2017.03.01-én elért eredményeink:
  • II. korcsoport       Konta Sarolt Mária       Ezüst Oklevél
                                  Medetz Annamari         Ezüst Oklevél
  • III. korcsoport     Lendvai Kata                  Ezüst Oklevél
                                 Kertész Boglárka         Arany Oklevél
                                 Rigó László                     Arany Oklevél
  • IV. korcsoport:    Tari Dóra Melinda          Arany Oklevél

Felkészítő tanárok: Szabó Mária és Topa Zoltánné

 
 

A II. Konrád Péter Fővárosi Ütőfesztiválon, 2017.02.25-én három műsorszámmal vettünk részt a rendezvényen, az eredmény: 
egy produkció Különdíj-ban részesült, míg a másik kettő Dicsérő oklevelet kapott.
Gratulálunk minden résztvevőnek és felkészítő tanáruknak!
Felkészítő tanár: Madai Zsolt
 

„Herman Ottó Kárpát-medencei Biológia Verseny” kerületi fordulóján

 

7. évfolyam    

Rigó László     

3. helyezett

 

Felkészítő tanár: Juhar Emőke

 

 

8. évfolyam    

Velich Csaba

6. helyezett

   

Dömök Márton   

8. helyezett

 

Felkészítő tanár: Havasi Judit



A Kárpát-medencei Simonyi Zsigmond helyesírási verseny kerületi fordulóján

 

6. évfolyam    

Kerecsen Léna    

4. helyezett

 

7. évfolyam

Lendvai Kata 

5. helyezett

 

Felkészítő tanár:  Bodnár Csilla

 


Bolyai Matematika Csapatverseny megyei/körzeti fordulóján 

  • 6. évfolyam:    5. helyezés: Tatár Dorottya, Radnai Réka, Fábián Dorina Anna, Kerecsen Léna

Felkészítő tanár: Kaplanyi Éva

  • 6. évfolyam:    6. helyezés: Patonai Csanád, Kardos Balázs Zsombor, Sipos Milán

Felkészítő tanár: Kaplanyi Éva

  • 8.évfolyam:     6.helyezés: Velich Csaba, Priszler Márk, Konta Zalán Máté.

Felkészítő tanár: Kaplanyi Éva

 


Amfiteátrum Kupa Matematikaverseny

  • 6. osztály: 1.helyezés: Tatár Dorottya     

Felkészítő tanár: Kaplanyi Éva

  • 5. osztály: 8. helyezés: Nuszer Andor      

Felkészítő tanár: Bátki Mihály

  • Csapatverseny: 6. helyezés: Nuszer Andor, Jambrik Panna, Tatár Dorottya, Patonai Csanád

Felkészítő tanár: Kaplanyi Éva, Bátki Mihály

 


Az V. Suli Frizbi Kupán - jó szellemiségű és kiváló hangulatú versenyzést követően - iskolánk tanulói elnyerték a torna "Spirit Díját".

A Mókust képviselő, küzdeni tudásból, fair playből és örök vidámságból jelesre vizsgázott csapat tagjai: Böröczki Márk, Dömök Márton, Horváth Bence, Járai Ádám, Konta Zalán, Kovács Vivien, Lénárt Bettina, Major Barbara, Sinka Ádám, Szilágyi Emese és Velich Csaba. 


 


Országos Judo bajnokságon, Baján

Dán György  I. helyezés

 


Jó tanuló, Jó sportoló 2016/2017

Zsitnyányi Gergő kiemelkedő tanulmányi- és sporteredmény

 


népmese napjára készült meseillusztrációk kiállításán a közönségszavazatok alapján 

I. helyezést  Szigetvári Flóra, (3.a) 
II. helyezést  Kerecsen Szonja (4.a) 
III. helyezést  Ercsényi Kincső (2.b) 


"Budapest Csillagai" Nemzetközi Gyermek és Ifjúsági FesztiválonKertész Boglárka szóló kategóriában arany diplomát nyert! 

Felkészítő tanár: Szabó Mária

 


"Budapest Csillagai" Nemzetközi Gyermek és Ifjúsági Fesztiválon Képzőművészet kategóriában arany oklevelet kapott Pomlényi Panni Zsófia

Felkészítő tanára: Borsódy Eszter