A tanév rendjének eseményeinek saját naptárba menteni:

- egyesével az eseményekre kattintva,
- az összes bejegyzést egyszerre a lenti naptár jobb alsó sarkában lévő https://calendar.google.com/googlecalendar/images/logo-plus.pnghttps://www.gstatic.com/images/branding/googlelogo/1x/googlelogo_color_46x16dp.png ikonra kattintva, vagy itt: Importáláshoz szükséges fájl letöltése

 

2019/2020-as tanév naptári programja
nov. okt.28-nov.3.    Őszi szünet, ügyelet
4. hétfő   Szünet utáni első tanítási nap
13. szerda   Nyílt nap az  5. osztályban (1.,2. óra)
13. szerda   Nyílt nap az 1. és 3. évfolyamon (1.,2. óra)
14. csütörtök 17:30 Őszi hangverseny és kiállítás
14. csütörtök 7:30-15:00 Ebédbefizetés
21. csütörtök   Hálaadás napja 
22. péntek 14:00-17:00 Játékszakkör 2.
29. péntek   Adventi kézműves foglalkozás
    
dec. szept.-dec.   Cipősdoboz akció szeptembertől folyamatosan
2-17. beosztás szerint Félévi zenei vizsgakoncertek
4. szerda 17:00-19.00 Fogadóóra
5. csütörtök 7:30-15:00 Ebédbefizetés
6. péntek   Mikulás ünnepély/tanári színdarab
6. péntek 14:00 Mikulásfutás
6. péntek   Jelentkezés központi felvételire (8.)
6. péntek 16:30-18:00 Mókuscsalogató
7. szombat   Munkanap (dec 24. ledolgozása), tanítás, játéknap
Innováció az iskolában - élő zene népszerűsítése, a karácsonyi ünnephez kapcsolódva
13. péntek 15:00 Luca napi vásár
szept.-dec.   Cipősdoboz akció szeptembertől folyamatosan
14. szombat 10:30-11:30 Karácsonyi koncert munkanap (dec 27. ledolgozása)
19. csütörtök 1-3. óra 1-3. óra, osztálykarácsony (8:00-10:40)
20. péntek   Tanítási szünet, ügyelet
21. - jan. 5.   Téli szünet
2020.
jan. 6. hétfő   Szünet utáni első tanítási nap
6-14.   Félévi zenei vizsgakoncertek
23. csütörtök 3. és 4. óra Fesztiválzenekar „Hangszerkóstoló” interaktív bemutatója 1. osztályosoknak
9. csütörtök 7:30-15:00 Ebédbefizetés
10. péntek 16:30-18:00 Mókuscsalogató délután az óvodásoknak
18. szombat   Írásbeli felvételi a 8.-os tanulóknak
21. kedd   Megemlékezés a magyar kultúra napjáról
24. péntek 14:00 Az első félév utolsó tanítási napja, a tanulók lezárása
24. péntek 14:00-17:00 Játékszakkör 3.
28. kedd   Félévi értesítők kiosztása, iskolagyűlés  
29.-febr.2.   Sítábor 
30-31.   Síszünet, ügyelet                                       
    
febr. 5. szerda 16:30 SzM értekezlet
5. szerda 18:00 Szülői értekezlet 2.a, 2.b, 3.a, 3.b, 4.a, 4.b, 5.a, 6.b, 7.a, 7.b, 8.a, 8.b
6. csütörtök 18:00 Szülői értekezlet: 5.b, 6.a
6. csütörtök 7:30-15:00 Ebédbefizetés
7. péntek 16:30-18:00 Mókuscsalogató délután az óvodásoknak
14. péntek 15.00 Alsós farsang 
19. szerda   Jelentkezési és adatlapok továbbítása
21. péntek   Megemlékezés a kommunizmus áldozatairól
21. péntek 16:00 Felsős farsang
02.24- 03.13.   Szóbeli felvételi középiskolába
    
márc. 5. csütörtök 7:30-15:00 Ebédbefizetés
6. péntek 16:30-18:00 „Mókuscsalogató” hangverseny óvodásoknak
11. szerda 8:00-10:35 Nyílt órák leendő elsősöknek (1-3. óra)
12. csütörtök   Március 15-i ünnepély
13. péntek   Tanítási szünet, ügyelet
17. kedd 17.30 „Muzsikáljunk együtt”- kamarahangverseny + képzőművészeti kiállítás, néptánc bemutató 
18. szerda 17:00-19:00 Fogadóóra
19-20.    A tanulói adatlapok módosításának lehetősége
20. vagy 27.   Játékszakkör 4.
23-27. tanítás szerint „Művészeti Nyílthét”
23-27. 14:00 Leendő elsősök meghallgatása
    
ápr. 7. kedd 18:00 Tanári hangverseny és kiállítás
8. szerda   Megemlékezés „Andor Ilona” születésnapjáról interaktív fuvola hangverseny + Költészet napja
8. szerda   Nyuszifutás
8. szerda 7:30-15:00 Ebédbefizetés
9-14.   Tavaszi szünet
15. szerda   Szünet utáni első tanítási nap
15. szerda   Alsós helytörténeti verseny
16. csütörtök   Megemlékezés a holokauszt áldozatairól
16. csütörtök 17:30 "Hangszercsalogató" hangverseny 
23. csütörtök   Föld Napja 
23. csütörtök 16:00-19:00 Zenei felvételi
    
máj. ??   „Nyáridéző” hangverseny – Társaskör
7. csütörtök 7:30-15:00 Ebédbefizetés
11. hétfőtől   Év végi tanszaki hangversenyek
8. péntek   DÖK nap                                
8. péntek   Madarak és fák napja    
8. péntek   Játékszakkör 5.
11. hétfőtől   Év végi tanszaki hangversenyek
13. szerda 17:00-19.00 Fogadóóra
13. szerda 15:00 Szolfézs Alapvizsga
18.- jún.5.   Művészeti vizsgák
20. szerda   Idegen nyelvi OH mérés 6., 8. évfolyamon
23. szombat  1I:00 Iskolai koncert 
27. szerda   Országos kompetenciamérés 6., 8. évfolyamon
    
jún. 3. szerda   Művészeti Alap és Záróvizsgák
4. csütörtök   Megemlékezés a nemzeti összetartozás napjáról
4.-5.csütörtök-péntek   Felsős osztálykirándulás
5. péntek   Művészeti Hangszeres Alap és Záróvizsga
8-12. hétfő-péntek    Erdei Iskola
8-9. hétfő-kedd   8-9.: tanítási nap (felső tagozat)
9. kedd 15:00 8. osztályos műsor
9. kedd   Utolsó tanítási nap (művészeti  tagozat)
10. szerda 16:30 SzM értekezlet
10-12. szerda-péntek   Osztályprogramok (felső tagozat)
10. szerda   Jutalomtúra 
15. hétfő   Utolsó tanítási nap, iskolagyűlés (rövidített órák)
17. szerda 16:00 7-8. évfolyam bizonyítványosztás
17. szerda 16:00-tól Művészeti bizonyítványosztás
17. szerda 17:00 Ballagás, Tanévzáró ünnepély
17. szerda 18:00 Általános iskolai bizonyítványosztás (1-6. évfolyam)