A budapesti Diák kupán kenu 1-es kategóriában

Zsitnyányi Gergő (8.a)   4000 m távon   3. helyezést ért el.

A 2018. évi Janikovszky Éva Meseíró pályázaton

Demeter Gréta (5.a)  2. helyezést ért el.

A Hevesy György Kárpát- medencei Kémia Verseny, országos döntőn

Tatár Dorottya (7.a) összesített 5. hely, a laborgyakorlat legeredményesebb versenyzője, különdíj.

Felkészítő tanár: Pilinszki Nagy Katalin

A Budapesti Matematika Versenyen

Tatár Dorottya 7.a osztályos tanuló I. helyezést ért el. 

 Matematika budapesti verseny győztes


"Tavaszi szél vizet áraszt" népdaléneklési verseny Seregélyesen
 
                 Énekegyüttes kategóriában   ARANY minősítés Ormai Lili, Pályi Andrea, Tamáska Dorottya, Váradi Sarolta, Vári Viktória
  Szólóénekes kategóriában EZÜST minősítés        Váradi Sarolta


Ritmikus Gimnasztika Országos Bajnokságon

I. osztály serdülő kategóriában:

Vörös Szonja (4.a)         1. helyezett ,

így a Vidékbajnoki cím mellé megszerezte az Országos Bajnok címet is.

Vörös Szonja RG Vörös Szonja RG Vörös Szonja RG Vörös Szonja RG 

Vörös Szonja RG Vörös Szonja Vörös Szonja RG Vörös Szonja RG


Kerületi futóverseny:

                Fórizs Marci (3.a) 1. helyezett
  Triz Bercel (4.a)
  Tatár Dániel (4.a)
  Szitka Bence (4.a)
       
  Nagy Piroska (4.b) 3. helyezett
  Kothenc Emma (4.b)
  Tamáska Dorottya (4.b)
  Lendvai Fruzsina (4.a)                 
     
  Nagy Piroska (4.b) 4. helyezett


"Sulidismilyen" rajzpályázat:

                Horváth Dóra (1.a)  Különdíj
  Szabad Zsófia (3.b)                    Különdíj

SulidismilyenSulidismilyen

SulisismilyenSulidismilyen

Sulisismilyen

Felkészítő tanár: Magyar Nikoletta

"Jézus élete" rajzpályázat:

                Balázs Dániel (3.a) 2. helyezett
  Kovács Antónia (3.a)  3. helyezett 
  Batelka Boglárka (3.a)                Különdíj 
  Nkanyimuo Bruno (3.a)            Különdíj 


Felkészítő tanár: Borsódy Eszter

Magyar Ifjúsági Robot Kupa 2018. - Rescue Line könnyített kategória:

                Kis Panni 1. helyezett
  Regőczi Nóra
  Regőczi Zsófia
     
  Regőczi Anna 2. helyezett
  Kramarik Gergely                          
  Váradi Sarolta


Felkészítő tanár: Abán Csaba

III. Országos Bibliaismereti verseny:

                Szentkatolnay Barnabás (4.a)      2. helyezett
  Szigetvári Flóra (4.a)
  Terék Alma (4.a)
  Terék Mira (4.a)


Felkészítő tanár: Szarka-Bögös Réka

IV. Országos Baptista Matematika Verseny:

  Debreczeni Csoma (1.b)               7. helyezett
  Budai Panna (1.b) 10. helyezett
 

Felkészítő tanár: Kenyéri Veronika

  Szentkatolnay Borbála (2.a) 6. helyezett
  Strbik Roland (2.a) 11. helyezett
 

Felkészítő tanár: Laudonné Detári Éva

  Ecker Zalán (2.b) 6. helyezett
  Szász Vera (2.b) 10. helyezett
  Papp László (2.b) 14. helyezett
 

Felkészítő tanár: Kubinyi Éva

  Bakos Blanka (3.a) 9. helyezett
 

Felkészítő tanár: Gnandtné Szabó Anikó

  Debreczeni Huba (3.b) 4. helyezett
  Frenyó Nóra (3.b) 14. helyezett
               

Felkészítő tanár: Kovainé Nótári Zsuzsanna

  Nagy Domonkos (4.a)       5. helyezett
 

Felkészítő tanár: Racsmány Szilvia

  Kiss Panni (4.b) 8. helyezett 
  Regóczi Anna (4.b)  16. helyezett 
 

Felkészítő tanár: Langer Katalin

 

Indulj el egy úton Természetismereti Vetélkedőversenyen:

                Tatár Dániel (4.a) 1. helyezett
  Triz Bercel (4.a)
  Nagy Domonkos (4.a)
  Szentkatolnay Barnabás (4.a)      


Felkészítő tanár: Racsmány Szilvia

 

Bolyai Anyanyelvi csapatversenyen:

                Balogh Áron (3.b)  5. helyezett
  Ercsényi Kincső (3.b) 
  Frenyó Nóra (3.b) 
  Szűcs Dóra (3.b) 
 

Felkészítő tanár: Kovainé Nótári Zsuzsanna    

  Nagy Domonkos (4.a) 12. helyezett    
  Tríz Bercel (4.a) 
  Szentkatolnay Barnabás (4.a)    
  Tatár Dániel (4.a)
 

Felkészítő tanár: Racsmány Szilvia

  Havas-Kállay Anna (4.b) 32. helyezett       
  Nagy Piroska (4.b)
  Sipőcz Viola (4.b)
 

Felkészítő tanár: Langer Katalin

 

 

Bolyai Matematika csapatversenyen:

                Benedek Bence (3.a)  11. helyezett
  Kamaroudis Markos (3.a)
  Ujhelyi Domonkos (3.a)
  Wéber István (3.a)
 

Felkészítő tanár: Gnandtné Szabó Anikó    

  Haász Bence (4.a) 38. helyezett    
  Tríz Bercel (4.a) 
  Szentkatolnay Barnabás (4.a)    
  Tatár Dániel (4.a)
     
  Balázs Benedek (4.a) 38. helyezett       
  Nagy Domonkos (4.a)
  Radnai Tünde (4.a)
  Szigetvári Flóra (4.a)
 

Felkészítő tanár: Racsmány Szilvia



Zrínyi Matematika versenyen:

                Debreczeni Huba (3.b)          18. helyezett


Felkészítő tanár: Kovainé Nótári Zsuzsanna 

 

Kerületi matematika versenyen:

                Szűcs Dóra (3.b)  8. helyezett
  Debreczeni Huba (3.b)       8. helyezett
 

Felkészítő tanár: Kovainé Nótári Zsuzsanna

  Nagy Domonkos (4.a) 21. helyezett 
  Tríz Bercel (4.a)  31. helyezett 
 

Felkészítő tanár: Racsmány Szilvia

 

Kerületi magyar nyelvtan és helyesírás versenyen:

                Ujhegyi Domonkos (3.a)     7. helyezett

Felkészítő tanár: Gnandtné Szabó Anikó

                Frenyó Nóra (3.b)               22. helyezett

Felkészítő tanár: Kovainé Nótári Zsuzsanna

                Nagy Piroska (4.b)              4. helyezett
  Ormai Lili (4.b)       28. helyezett

Felkészítő tanár: Langer Katalin

Kerületi Vers- és prózamondó versenyen:

                Kamarás Hanna Lili (4.a)     9. helyezett

Felkészítő tanár: Racsmány Szilvia

                Filep Fanni Réka (3.a)          7. helyezett

Felkészítő tanár: Gnandtné Szabó Anikó

                Tomócsik Dániel (3.b)           17. helyezett

Felkészítő tanár: Kovainé Nótári Zsuzsanna

                Lénárt Bálint (4.b)                 7. helyezett

Felkészítő tanár: Langer Katalin

                Szász Levente Csongor (2.a)  8. helyezett
  Fehér Patrícia (2.a)       7. helyezett

Felkészítő tanár: Laudonné Detári Éva

 

Kerületi Imagine Logo programozási versenyen:

                Lendvai Péter (6.a)  5. helyezett
  Imre Dorottya (6.b)       6. helyezett


Felkészítő tanár: Bátki Mihály

Ultimate frizbi Junior Ultimate Országos Bajnokság

- U13 - 4. hely

Horváth Sára, Kovács Villő, Petrovszky Dóra, Petrovszky Patrik, Sándor Jonatán, Tóth Dániel

- U15 - 3. hely

Baczkó Vince, Horváth Domonkos, Kapi Boglárka, Menyhárt Gellért, Molnár Amanda, Sinka Márton, Szabó Bence, Zsarnóci Blanka, Zsarnóci Eszter

Felkészítő tanár: Szombathy András

Meseszép Mesekép meseíró és illusztráló baptista verseny:

Jenei Csilla 8.b osztályos tanuló 1. helyezést ért el.

Ultimate frizbi III. Kerületi Diákolimpia

- mixed III. korcsoport - 4. hely

Badacsonyi Janka, Fekete Márton, Horváth Sára, Kerecsen Szonja, Kovács Villő, Priszler Zita, Valkai Zoltán, Petrovszky Patrik, Biró Anna, Polivka Zsófia, Tóth Dániel, Varga Imola, Batelka Balázs, Cser Tamás, Kovács Tibor, Sándor Jonatán

 - mixed IV. korcsoport - 4. hely

Dénes Miklós, Jakab Júlia, Kapi Boglárka, Szabó Bence, Sinka Márton, Menyhárt Gellért, Szász Zsombor, Böröczki Porsa, Csatádi Anna, Csóka Borbála, Horváth Domonkos, Lendvai Kata, Demecs Mátyás, Kovács Márk, Molnár Amanda

III. Kerületi Floorball Diákolimpia fiú IV. korcsoport - 1. hely

Major András, Mészáros Kristóf, Horváth Domonkos, Patonai Csanád, Kocsis Balázs, Kovács Márk

A Kutass velünk természettudományos verseny országos döntőjén a Mókusok csapat 1. helyezést ért el.

Csapattagok: Tatár Dorottya, Balogh Eszter, Tordai Luca

Felkészítő tanáruk: Pilinszki- Nagy Katalin

Kutass velünk verseny  Kutass velünk verseny


A Hevesy György Kárpát- medencei Kémia Verseny budapesti fordulóján Tatár Dorottya 5. helyezést. ért el, és továbbjutott az országos döntőbe.

Gratulálunk és további sikeres szereplést kívánunk. 

Felkészítő tanára: Pilinszki Nagy Katalin

Kémia verseny   Kémia verseny  Kémia verseny

A IV. Országos Baptista Matematika Verseny tiszaroffi döntőjén iskolánk tanulói közül 21-en vettek részt 

                    Tatár Dorottya 7.a I. helyezés
  Patonai Csanád      7.a      II. helyezés

 

Matematika verseny  Matematika verseny  Matematika verseny

 

VI. Regionális Szolfézsversenyen Esztergomban Április 20-án

- Nuszer Andor          III. helyezést ért el a korcsoportjában 

Felkészítő tanára Bazsa Diána

Hevesy György Kárpát-medencei Kémia Verseny fővárosi fordulóján

- Tatár Dorottya (7.a)       5. helyezést ért el, és tovább jutott az országos döntőbe.

Felkészítő tanár: Pilinszki - Nagy Katalin


Angol verseny - "Creative English Competition Verseny 

                 Futó Laura (5.a) 5. helyezés
  Kertész Anna (6.a)             11. helyezés

          Felkészítő tanár:Végh Natalja

                 Mező Lea (6.a) 3. helyezés
  Laczó Dávid (6.a)               4. helyezés

          Felkészítő tanár: Langer Katalin

                Tatár Dorottya (7.a) 1. helyezés
  Körösvölgyi Csongor (7.b)    5. helyezés

Felkészítő tanár: Cravero Edina

                Horváth Domonkos (8.a)      6. helyezés
  Szabó Roland (8.a) 7. helyezés

Felkészítő tanár: Cravero Edina

 

Kerületi matematika verseny

                Tatár Dorottya (7.a)         2. helyezés
  Patonai Csanád (7.a)  4. helyezés

Felkészítő tanár: Kohan Éva

 

Országos Baptista Fizika verseny - Dischka Győző Országos Baptista Fizika verseny

                Horvát Domokos (8.a)        1. helyezés
  Rigó László (8.a) 2. helyezés

          Felkészítő tanár: Pilinszki-Nagy Katalin

 

Kerületi kémia verseny - Hevesy György Kárpát-medencei Kémia Verseny

              Tatár Dorottya (7.a)              1. helyezés
  Patonai Csanád (7.a)     2. helyezés

       Felkészítő tanár: Pilinszki-Nagy Katalin

 

Kerületi matematikaverseny

              Laczó Dávid (6.a) 5. helyezés
  Horváth Domonkos (8.a)        7. helyezés
  Kertész Boglárka (8.a) 9. helyezés

Felkészítő tanár: Bátki Mihály

 

32. SPAR Budapest Maraton Fesztivál

  - fővárosi iskolák mozgósítási versenye       4. helyezés

 

Asztalitenisz - Diákolimpia Budapesti Döntő

- leány III-IV. korcsoport - Csatádi Anna (8.a)       3. helyezés


Magyar Ifjúsági Robot Kupa 2018.  elnevezésű országos robotika versenyen, amely egyben a RoboCup Junior (RCJ) 2018 (Montreal) világbajnokság, és az EURCJ 2018. (Montesilvano) Európa bajnokság Rescue Line, és Rescue Maze kategóriáinak magyar nemzeti minősítő versenye is

    • MIKROBIT_2 csapat (Kis Panni, Regőczi Nóra, Regőczi Zsófia): „Rescue Line Könnyített Magyar Bajnok” I. helyezés
    • MIKROBIT_1 csapat (Regőczi Anna, Váradi Sarolta, Kramarik Gergely): „Rescue Line Könnyített Magyar Bajnok” II. helyezés

A csapatok felkészítője: Abán Csaba

robotika csapat

 

Az Óbudai Kulturális Központ által meghirdetett országos "Jézus élete" rajzpályázaton tanítványaimmal szép sikereket értünk el:
 
Korcsoportjukban:
Balázs Dániel Jakab (3.a) 2 helyezés
Kovács Antónia (3.a) 3 helyezés
Batelka Boglárka (3.a) Különdíj
Nkanyimuo Bruno Chibueze (3.a)     Különdíj
 
Munkáikat 2018-ban a Vigadóban is be fogják mutatni és könyv kiadása is a tervek között szerepel a díjazottak és a művészek munkáiból.

 

A Bolyai anyanyelvi csapatversenyen csapatverseny megyei/körzeti fordulóján:

6.b osztály csapata                 2. helyezést érte el.

A csapat tagjai: Jambrik Panna, Konta Sarolt, Medetz Annamari és Szász Léna

Bolyai anyanyelvi verseny eredménye

Az "Első Magyar Lego Szumo" robotversenyen a "Legjobb program" kategóriában a 2. helyezést érte el a Baptista Szeretetszolgálat robotika csapata.

A Mókust eredményesen képviselték:

Kiss Panni, Váradi Sarolta, Regőczi Anna, Regőczi Nóra, Regőczi Zsófia 


A Bolyai Matematika Csapatverseny megyei/körzeti fordulóján:

A 7.a osztály csapata             2. helyezést ért el.

A csapat tagjai: Kerecsen Léna, Patonai Csanád, Sipos Milán, Tatár Dorottya.

A 7.b osztály csapata             4. helyezést ért el.

A csapat tagjai: Kocsis András, Menyhárt Gellért Manó, Sinka Márton Zoltán, Szász Ágoston Zsombor. 

A 8.a osztály csapata             6. helyezést ért el.

A csapat tagjai: Kertész Boglárka, Horváth Domonkos, Rigó László. 

 "Jó tanuló, jó sportoló" ösztöndíj
Zsitnyányi Gergő oklevele, melyet Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata támogatásával kapott.
 Jó tanuló Jó sportoló 2017Ösztöndíj Zsitnyányi GergőÖsztöndíj Zsitnyányi Gergő
XXV. Történelmi Váltófutáson szeptember 24-Én leány és fiú csapatunk is dobogós helyen végzett.
A Mókust eredményesen képviselték:
Backó Vince, Bittsánszky Franciska, Csatádi Anna, Dömötör Dóra, Frey Huba, Fulmer Vince, Jambrik Panna, Kocsis Balázs, Konta Sarolt, Kovács Vivien, Lendvai Fruzsina, Lendvai Kata, Lendvai Péter, Menyhárt Gellért, Mező Bence, Mező Lea, Sinka Márton, Szabó Bence, Szász Zsombor, Szendrődi Csanád, Szitka Bence, Tatár Dániel, Tatár Dorottya, Tóth Eszter, Triz Berce, Ulicsnik Dóra, Zsibrita Anna, Zsitnyányi Rita
történelmi váltófutás Andor Ilona Ének-Zenei Általános Iskola ezüst éremtörténelmi váltófutás ezüst érem Andor Ilona Ének-Zenei Általános Iskolatörténelmi váltófutás Andor Ilona Ének-Zenei Általános Iskola ezüst érem