A RoboCup Junior Euro 2019 elnevezésű robotika Európa- bajnokságon 2019. június 21- 23, Hannoverben 

Kramarik Gergely, Váradi Sarolta második helyezést értek el

 

A "SÜVEGEMEN NEMZETISZÍN RÓZSA" Kárpát-medencei gyermekrajzpályázaton

Radnai Tünde (5.a) Bronzceruza -díjat kapott.

Felkészítő tanár: Borsódy Eszter

Gratulálunk!

Radnai Tünde  Radnai Tünde

Kerületi Vers-és prózamondó/próza kategória

Mendele Emese (1.a) 4. hely - felkészítő tanár: Laudonné Detári Éva

Fülöp Boldizsár (3.b) 5. helyfelkészítő tanár: Kubinyi Éva

Kerületi Komplex Anyanyelvi verseny

Farkas Ákos (3.a) 3. helyfelkészítő tanár: Racsmány Szilvia

Ujhelyi Domonkos (4.a) 4. helyfelkészítő tanár: Gnandtné Szabó Anikó

 Kerületi Komplex rajzverseny

Nagy Borbála, Svéd Zoé (2.a) 4. helyfelkészítő tanár: Magyar Nikoletta

Zrínyi Matematika Verseny

Ujhelyi Domonkos (4.a) 10. helyfelkészítő tanár: Gnandtné Szabó Anikó

Debreczeni Huba (4.b) 26. helyfelkészítő tanár: Nótári Zsuzsanna

V. Országos Baptista Matematika Verseny, Tiszaroff

Balázs Dániel (4.a)  1. hely - felkészítő tanár: Gnandtné Szabó Anikó

Bakos Blanka (4.a)  6. hely -  felkészítő tanár: Gnandtné Szabó Anikó 

Lakatos-Zvada Áron (1.a) 2. hely -  felkészítő tanár: Laudonné Detári Éva 

Turda Fruzsina (1.a)  6. hely - felkészítő tanár: Laudonné Detári Éva 

Debreczeni Csoma (2.b)  5. helyfelkészítő tanár: Kenyéri Veronika 

Krankovics Dorka (2.b)  6. helyfelkészítő tanár: Kenyéri Veronika 

Papp László (3.b)  7. helyfelkészítő tanár: Kubinyi Éva 

Szász Vera (3.b) 8. helyfelkészítő tanár: Kubinyi Éva 

Debreczeni Huba (4.b) 11. helyfelkészítő tanár: Nótári Zsuzsanna 

Indulj el egy úton, országos döntő, Seregélyes

Szikora Máté, KaragichZárai Bence, Kurucz Hedvig, Gál Bernadett (3.b) 10. hely - felkészítő tanár: Kubinyi Éva

Szentkatolnay Borbála, Várhegyi Hanka, Balog Elina, Barta Veronika (3.a) 8. hely - felkészítő tanár: Racsmány Szilvia

Országos baptista angol nyelvű Meseíró-Meseillusztráló versenyen

Pályi Anna 7.b osztályos tanuló I. helyezést ért el.

Felkészítő tanár: Cravero Edina

Gratulálunk!

A Budapesti Általános Iskolások Matematika Versenyének döntőjén

Tatár Dorottya 8.a osztályos tanuló II. helyezést ért el.

Felkészítő tanár: Kohan Éva

Gratulálunk!

III. Dabasi Klasszikus Gitárversenyen 2019. április 30-án

két növendékünk KÜLÖNDÍJAT kapott eredményes szerepléséért: Kamaroudis Markos Zsombor és Kertész Boglárka

Felkészítő tanáruk: Szabó Mária

Az Indulj el EGY ÚTON Természetismereti Turisztikai Vetélkedő Országos Döntőjén

az Írott-kő királyai csapat:

Nagy Domonkos, Szentkatolnay Barnabás, Tatár Dániel, Triz Bertalan 5.a-s tanulók

II. helyezést értek el.

Kiss Péter hegymászó emlékére alapított különdíj II. helyezését kapták.

Felkészítő tanár: Juhar Emőke

Gratulálunk!

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos döntőjén

Tatár Dorottya 8.a osztályos tanuló 19.helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Kohan Éva

Gratulálunk!

A Pangea Matematika Verseny II. fordulóján

Tatár Dorottya 8.a osztályos tanuló 6.helyezést ért el!

Felkészítő tanára: Kohan Éva

Gratulálunk!

A “Szeretünk olvasni” baptista csapatverseny országos döntőjén

a 8.b - s csapat, Balogh Noémi, Sóty Luca, Major András  -  1. helyezést ért el.

Felkészítő tanár: Marada Krisztina

Gratulálunk!

A “Szeretünk olvasni” baptista csapatverseny országos döntőjén

a 7.b-s csapat, Medetz Annamária, Sándor Jonatán, Szendrődi Csanád  -  3. helyezést ért el.

Felkészítő tanár: Ribáné Horváth Enikő

Gratulálunk!

Az Észak- Budapesti Tankerület által szervezett „Imagine Logo Programozási Verseny”- en

Ágoston Vince 5.a osztályos tanuló 5. helyezést ért el.

Felkészítő tanár: Bátki Mihály

Gratulálunk!

A kerületi „Creative English Verseny”-en

Tatár Dorottya  1. helyezést

Tatár Dániel      2. helyezést,

Futó Laura         3. helyezést ért el.

Felkészítő tanárok: Cravero Edina, Langer Katalin, Végh Natalja, Szilágyi Zoltán

Gratulálunk!

Az Észak- Budapesti Tankerület által szervezett „Fizika verseny”-en

Menyhárt Gellért Manó 8.b osztályos tanulónk I. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Pilinszki- Nagy Katalin

Gratulálunk! 

Az V. Kerületi Szabolcsi Bence Zeneiskolában megrendezett Gitár Kamarakoncertek sorozatban február 28-án

az "Öt-negyed" kvintett részt vett, és továbbjutott a Gála hangversenyre, március 9-én a Nádor Terembe, ahol sikeresen felléptek.

Felkészítő tanáruk: Szabó Mária.

Gratulálunk!!!

gitár verseny kvintett  gitárverseny kvintett

 

A III. Budapesti Járdányi Pál Szolfézs- és Népdaléneklési Verseny döntőjén 2019. március 8-9-én

Nuszer Andor Dénes a kategóriájában I. helyezést ért el

Felkészítő tanára: Bazsa Diána - Tanári Különdíjat kapott

Gratulálunk!! 

Szolfézs verseny I. helyezés   Szolfézs verseny I. helyezés   Szolfézs verseny tanári különdíj

A kerületi floorball-versenyen IV. korcsoportos fiaink 2. helyezést értek el. 

A csapat tagjai: Bánfalvi Csaba, Fulmer Vince, Joko Norbert, Mészáros Kristóf, Patonai Csanád, Pomlényi Márton

Gratulálunk nekik!

kerületi floor-ball verseny második helyezés

Az Észak-Budapesti Tankerületi Központ által szervezett "Matematika Verseny" -en

Tatár Dorottya 8.a osztályos tanuló II. helyezés ért el.

Felkészítő tanár: Kohan Éva

A Zrínyi Ilona Matematika versenyen

Tatár Dorottya 8.a osztályos tanuló 3. helyezést ért el és meghívást kapott az országos döntőbe, Szombathelyre.

Felkészítő tanár: Kohan Éva

Gratulálunk!

Tatár Dorottya Zrínyi Matematika verseny 3. helyezés

Kerületi röplabdaverseny

II. korcsoportos lány röplabdásaink 6. helyezést értek el a kerületi versenyen.

A csapat tagjai: Bakos Regina, Kakas Hajnalka, Kiss Panni, Sipőcz Viola.

Gratulálunk nekik!

röplabda verseny eredmény

Magyar Ifjúsági Robot Kupa 2019 Budapest

2019. február 16-án Budapesten a Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnáziumban harmadik alkalommal került megrendezésre a több mint egy évtizedes hagyománnyal rendelkező Magyar Ifjúsági Robot Kupa Rescue kategóriáinak nemzeti minősítő versenye.

A „MIRK2019 Budapest” Entry (belépő szintű) ligáinak győztesei nyáron Hannoverben képviselhetik Magyarországot az European RoboCup Junior robotika Európa- bajnokságon.

A Baptista Szeretetszolgálat „Mikrobit” nevű csapatában Váradi Sarolta és Kramarik Gergely, az Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola tanulói csapatkapitányként szerepeltek a megmérettetésen.

A küldetés szerint a Rescue Line Entry versenyszámban az autonóm robotok egy akadályokkal nehezített vonalkövetési feladat után szállítják az áldozatokat biztonságos területre, a Rescue Maze Entry kategóriában egy labirintus jellegű kutatási feladatot hajtanak végre. Diákjaink csapatukkal mindkét kategóriát az elérhető maximális pontszámmal megnyerve, kiemelkedő teljesítménnyel lettek magyar bajnokok, és szereztek minősítést az EURCJ2019 robotika Európa-bajnokságra.

Dischka Győző Országos Baptista Fizikaverseny

Sinka Márton (8. oszt.) 1. helyezés
Patonai Csanád (8. oszt.) 2. helyezés

Felkészítő tanáruk: Pilinszki Nagy Katalin

Gratulálunk!

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

 A 7.b-s csapat, akik bámulatosan magas pontszámmal győztek: Jambrik Panna, Imre Dorottya, Medetz Annamari, Tejfalussy-Gecse Lilla (PaDoLA)  - 1. helyezés

Felkészítő tanár: Ribáné Horváth Enikő

Gratulálunk!

    Bolyai anyanyelvi verseny aranyérem Bolyai anyanelyvi verseny aranyérem

Jó tanuló, jó sportoló oklevélben részesült

Zsitnyányi Rita 7.a osztályos tanuló a 2017/2018. tanévben elért eredményéért.

jó tanuló jó sportolójó tanuló jó sportoló

Asztalitenisz kerületi verseny

III. korcsoportos

lány párosok

Horváth Sára és Váradi Sarolta ezüstérem

fiú párosok

Bendzsa Marcell és Valkai Zoltán ezüstérem

Fekete Márton és Osváth Péter pedig aranyérem 

IV. korcsoportos

Ulicsnik Dóra egyéniben bronzérem

Ulicsnik Dóra és Biró Anna párosban kerületi bajnoki címet szereztek

Gratulálunk!

asztalitenisz verseny asztalitenisz verseny

Asztalitenisz háziverseny

III. korcsoport

3. Valkai Zoltán
2. Osváth Péter
1. Fekete Márton

IV. korcsoport

3. Pomlényi Márton
2. Szász Zsombor
1. Major András

A lányok között Horváth Sára és Biró Anna végeztek az élen.

XVII. „Budapest Csillagai” Nemzetközi Fesztiválon

Szóló kategóriában:

Kertész Boglárka Ezüst Diploma,
Rigó László Arany Diploma

Kamara kategóriában:

„Öt-Negyed kvintett” Arany Diploma (Bálint Flóra, Kertész Boglárka, Lendvai Kata, Rigó László, Szabó Blanka).

Felkészítő tanáruk: Szabó Mária

Gratulálunk!

gitárversenygitárverseny       gitárverseny     gitárverseny

A Bolyai Matematika Csapatverseny megyei/körzeti fordulóján:

A 8.a osztály csapata 2. helyezést ért el.

A csapat tagjai: Kerecsen Léna, Nagy Márton, Patonai Csanád, Tatár Dorottya.

A 8.b osztály csapata 5. helyezést ért el.

A csapat tagjai: Kocsis András, Menyhárt Gellért Manó, Sinka Márton Zoltán, Szász Ágoston Zsombor.

Felkészítő tanáruk: Kohan Éva

 Gratulálunk!

A III. kerületi Mezeifutó Diákolimpián csapataink sikeresen szerepeltek.
A 13 iskola versenyében az 5-6. évfolyamos lányaink 7., fiaink 5. helyen végeztek, míg a 7-8. évfolyamos lánymókusok ezüstérmet szereztek. 

Iskolánkat képviselték:

Bereczky Borostyán, Horváth Sára, Tamáska Dorottya, Ujhelyi Kíra, Bendzsa Marcell, Fekete Márton, Osváth Péter, Tatár Dániel, Triz Bercel, Jambrik Panna, Mező Lea, Varga Imola és Zsitnyányi Rita.

Gratulálunk!

 mezei futóverseny mezei futóverseny

 

 

A 26. Történelmi Váltófutás általános iskolás lány kategóriájában 2. helyezést értünk el, a fiúk versenyét pedig végig vezetve, toronymagasan nyertük.

A magukban rejlő bajnokokat kiszabadították:

Balogh Eszter, Bánfalvi Csaba, Bartha Ágnes, Bendzsa Marcell, Bereczky Borostyán, Brassányi Tibor, Dömötör Dóra, Fekete Márton, Horváth Zsolt, Jakab Júlia, Kovács Lili, Lendvai Fruzsina, Lendvai Péter, Makovínyi Marcell, Mayer Hunor, Menyhárt Gellért, Mező Benedek, Mező Lea, Molnár Botond, Nagy Fruzsina, Szabó Bence, Sinka Márton, Szarvas Róza, Szász Zsombor, Szendrődi Csanád, Szöllősi Réka, Tamáska Dorottya, Tatár Dorottya, Tordai Luca, Triz Bercel, Ulicsnik Dóra, Zsitnyányi Rita.

Gratulálunk!

Történelmi váltófutás dobogó Történelmi váltófutás dobogó

Versenyeredmények 2018/2019