Jó tanuló, jó sportoló oklevélben részesült

Zsitnyányi Rita 7.a osztályos tanuló a 2017/2018. tanévben elért eredményéért.

jó tanuló jó sportolójó tanuló jó sportoló

Asztalitenisz kerületi verseny

III. korcsoportos

lány párosok

Horváth Sára és Váradi Sarolta ezüstérem

fiú párosok

Bendzsa Marcell és Valkai Zoltán ezüstérem

Fekete Márton és Osváth Péter pedig aranyérem 

IV. korcsoportos

Ulicsnik Dóra egyéniben bronzérem

Ulicsnik Dóra és Biró Anna párosban kerületi bajnoki címet szereztek

Gratulálunk!

asztalitenisz verseny asztalitenisz verseny

Asztalitenisz háziverseny

III. korcsoport

3. Valkai Zoltán
2. Osváth Péter
1. Fekete Márton

IV. korcsoport

3. Pomlényi Márton
2. Szász Zsombor
1. Major András

A lányok között Horváth Sára és Biró Anna végeztek az élen.

XVII. „Budapest Csillagai” Nemzetközi Fesztiválon

Szóló kategóriában:

Kertész Boglárka Ezüst Diploma,
Rigó László Arany Diploma

Kamara kategóriában:

„Öt-Negyed kvintett” Arany Diploma (Bálint Flóra, Kertész Boglárka, Lendvai Kata, Rigó László, Szabó Blanka).

Felkészítő tanáruk: Szabó Mária

Gratulálunk!

gitárversenygitárverseny       gitárverseny     gitárverseny

A Bolyai Matematika Csapatverseny megyei/körzeti fordulóján:

A 8.a osztály csapata 2. helyezést ért el.

A csapat tagjai: Kerecsen Léna, Nagy Márton, Patonai Csanád, Tatár Dorottya.

A 7.b osztály csapata 5. helyezést ért el.

A csapat tagjai: Kocsis András, Menyhárt Gellért Manó, Sinka Márton Zoltán, Szász Ágoston Zsombor.

 Gratulálunk!

A III. kerületi Mezeifutó Diákolimpián csapataink sikeresen szerepeltek.
A 13 iskola versenyében az 5-6. évfolyamos lányaink 7., fiaink 5. helyen végeztek, míg a 7-8. évfolyamos lánymókusok ezüstérmet szereztek. 

Iskolánkat képviselték:

Bereczky Borostyán, Horváth Sára, Tamáska Dorottya, Ujhelyi Kíra, Bendzsa Marcell, Fekete Márton, Osváth Péter, Tatár Dániel, Triz Bercel, Jambrik Panna, Mező Lea, Varga Imola és Zsitnyányi Rita.

Gratulálunk!

 mezei futóverseny mezei futóverseny

 

 

A 26. Történelmi Váltófutás általános iskolás lány kategóriájában 2. helyezést értünk el, a fiúk versenyét pedig végig vezetve, toronymagasan nyertük.

A magukban rejlő bajnokokat kiszabadították:

Balogh Eszter, Bánfalvi Csaba, Bartha Ágnes, Bendzsa Marcell, Bereczky Borostyán, Brassányi Tibor, Dömötör Dóra, Fekete Márton, Horváth Zsolt, Jakab Júlia, Kovács Lili, Lendvai Fruzsina, Lendvai Péter, Makovínyi Marcell, Mayer Hunor, Menyhárt Gellért, Mező Benedek, Mező Lea, Molnár Botond, Nagy Fruzsina, Szabó Bence, Sinka Márton, Szarvas Róza, Szász Zsombor, Szendrődi Csanád, Szöllősi Réka, Tamáska Dorottya, Tatár Dorottya, Tordai Luca, Triz Bercel, Ulicsnik Dóra, Zsitnyányi Rita.

Gratulálunk!

Történelmi váltófutás dobogó Történelmi váltófutás dobogó