A Diákolimpia budapesti döntőjén

Váradi Sarolta (6.b)   VI. helyezést ért el

Gratulálunk neki!

 Váradi Sarolta diákolimia Váradi Sarolta diákolimpia Váradi Sarolta diákolimpia

XVIII. "Budapest Csillagai" Nemzetközi Ifjúsági Művészeti Fesztivál és Versenyen Arany Diplomát szereztek 2019.10.26-27.

Rigó László, Lendvai Kata, Kertész Boglárka, Szabó Blanka, Bálint Flóra, Sándor Máté

Tanár: Szabó Mária és Gila Katalin

Gitár kamara arany diploma    gitár kamara arany diploma

A IV. korcsoportosok kerületi asztalitenisz bajnokságán

Biró Anna (8.a) a 3.

Pomlényi Márton (8.a) 2.

Balogh Mátyás (7.a) pedig 4.

Biró Anna és Ulicsnik Dóra (8.a) 2.

Érszegi Réka (8.a) és Tejfalussy-Gecse Lilla (8.b) 4. 

Kerületi ping-pong bajnokság

 

Óbuda- Békásmegyer Önkormányzat támogatásával "Jó tanuló, jó sportoló" oklevélben részesül a 2019/2020. tanévben

Zsitnyányi Rita (8.a) kiemelkedő tanulmányi- és sporteredményei elismeréseként 

Jó tanuló jó sportoló

A kerületi asztalitenisz diákolimpián a lll. korcsoportban

egyéniben

Váradi Sarolta I.,

Radnai Tünde II.,

Brassányi Tibi V. 

a párosoknál

Kiss Panni és Sipőcz Viola I.,

Váradi Sarolta és Radnai Tünde II.,

Váradi Szabolcs és Fórizs Marci V.

Az idei Történelmi Váltófutáson iskolánk lánycsapata 3. helyezést ért el.

A csapat tagjai:
Bruzsik Adrienn, Dömötör Dóra, Jambik Panna, Kertész Anna, Kothenc Emma, Lakatos Zsófia, Mező Lea, Nagy Lili Blanka, Nagy Piroska, Tamáska Dorottya, Ujhelyi Kíra, Ulicsnik Dóra

Történelmi váltófutás 2019

A 7-8. évfolyamosok asztalitenisz-hazibajnoksága

A lányok versenyét Biró Anna (8.a) a fiúkét pedig Pomlényi Márton (8.a) nyerte.

A második helyeken Ulicsnik Dóra (8.a) és Balogh Mátyás (7.a) végeztek.

A harmadik helyezéseket Érszegi Réka (8.a) és Nagy Ágoston (8.a) szerezték meg.

A kerületi úszóversenyenyen

Váradi Sarolta (6.b) 100 méteres mellúszásban 1., 100 méteres gyorsúszásban pedig 3. helyezést ért el.

A RoboCup Junior Euro 2019 elnevezésű robotika Európa- bajnokságon 2019. június 21- 23, Hannoverben 

Kramarik Gergely, Váradi Sarolta második helyezést értek el

 

A "SÜVEGEMEN NEMZETISZÍN RÓZSA" Kárpát-medencei gyermekrajzpályázaton

Radnai Tünde (5.a) Bronzceruza -díjat kapott.

Felkészítő tanár: Borsódy Eszter

Gratulálunk!

Radnai Tünde  Radnai Tünde


A kerületi úszóversenyen, 100 méteres gyorsúszás kategóriában 2019. október 4-én 

Horváth Sára (7.a) 2. helyezést ért el

 

Versenyeredmények 2019/2020