Üdvözöljük iskolánk weboldalán

Tanév rendje - naptár

A tanév rendje eseményeinek saját naptárba mentése:

- egyesével az eseményekre kattintva,
- az összes bejegyzést egyszerre a lenti naptár jobb alsó sarkában lévő https://calendar.google.com/googlecalendar/images/logo-plus.pnghttps://www.gstatic.com/images/branding/googlelogo/1x/googlelogo_color_46x16dp.png ikonra kattintva, vagy itt: Importáláshoz szükséges fájl letöltése

 

 

 

 

 

2021/2022-es tanév naptári programja

 
nov.

November - Tudatos vásárlás

2. kedd   Szünet utáni első tanítási nap
3. szerda 17:30 Pályaválasztási szülői értekezlet 8.évfolyamon
    Nyílt nap az 5. évfolyamon; (1.,2. óra) - későbbi időpontra halasztva
    Nyílt nap az 1. és 3. évfolyamon (1.,2. óra) - későbbi időpontra halasztva
19. péntek utalás Ebédbefizetés
23. kedd 18:00 Őszi hangverseny Baptista Művészeti Napok - zártkörű, a felvétel megtekinthető a facebookon és a honlapon
25. csütörtök   Hálaadás napja
ELMARAD 16.00-18.00 Adventi kézműves foglalkozás
 
dec.

December - Maradék nélkül

1-17. beosztás szerint Félévi zenei vizsgakoncertek+kiállítás
1. szerda 17:00-19.00 Fogadóóra
3. péntek   Jelentkezés központi felvételire (8.)
6. hétfő   Mikulás ünnepély/tanári színdarab
6. hétfő 14:00 Mikulásfutás
3. péntek 16:30-18:00 Mókuscsalogató
10. péntek 14:00 Luca napi vásár
szept.-dec.   Cipősdoboz akció folyamatosan
11. szombat 10:30 Karácsonyi koncert +kiállítás munkanap (dec. 24. ledolgozása)
17.szerda utalás Ebédbefizetés
21. kedd   1-3. óra, osztálykarácsony (8:00-10:40)
22. - jan. 2.   Téli szünet

2022.

jan.

Január - Energiagazdálkodás

3.hétfő   Szünet utáni első tanítási nap
7. péntek 16:30-18:00 Mókuscsalogató délután az óvodásoknak
19. szerda utalás Ebédbefizetés
21. péntek   Megemlékezés a magyar kultúra napjáról
21. péntek   Az első félév utolsó tanítási napja, a tanulók lezárása
22. szombat 10 óra Központi írásbeli felvételi a 8.-os tanulóknak
28. péntek   Iskolagyűlés
28. péntek   Félévi értesítők kiosztása
28. péntek   Mókuscsalogató
 
febr.

Február - Egészséges életmód

1. kedd   Pályaorientációs nap
2. szerda   Tanítási szünet, ügyelet
3-4.csütörtök, péntek   Síszünet, ügyelet
9. szerda 16:30 SzM értekezlet
9. szerda 18:00 Szülői ért.: 2.a, 2.b, 3.a, 3.b, 4.b, 5.a, 5.b, 7.a, 8.a, 8.b
10.csütörtök 18:00 Szülői ért.: 4.a, 6.a, 6.b, 7.b
18. péntek utalás Ebédbefizetés
18. péntek   Alsós farsang
25. péntek 16:00 Felsős farsang
18. péntek   Jelentkezési és adatlapok továbbítása
22. kedd   Megemlékezés a kommunizmus áldozatairól
február 22 - március 11.   Szóbeli felvételi középiskolába
 
márc.

Március - Tiszta víz

4. péntek 16:30-18:00 "Mókuscsalogató" hangverseny +kiállítás óvodásoknak
9. szerda 8:00-10:35 Nyílt órák leendő elsősöknek ( 3 óra)
11. péntek   Március 15-i ünnepély
16. szerda 17:00-19:00 Fogadóóra
17. csütörtök 17.30 "Muzsikáljunk együtt"- kamarahangverseny+képzőművészeti kiállítás, néptánc bemutató
18. péntek utalás Ebédbefizetés
21. hétfő-22. kedd   A tanulói adatlapok módosításának lehetősége.
21-25. tanítás szerint "Művészeti Nyílthét"
28-31. 14:00 Leendő elsősök meghallgatása
26. szombat   Tanítási szünet, ügyelet
 
április

Április - Bolygónk a Föld

8. péntek   Megemlékezés "Andor Ilona" születésnapjáról Költészet napja
9. szombat 11:00 Művészeti Gála
20. szerda   Alsós helytörténeti verseny
13. szerda   Nyuszifutás
14 csüt.-19. kedd   Tavaszi szünet
20. szerda   Szünet utáni első tanítási nap
26. kedd 17:30 "Hangszercsalogató" hangverseny + kiállítás
20. szerda utalás Ebédbefizetés
20. szerda   Megemlékezés a holokauszt áldozatairól
21., 22.   Leendő elsősök beíratása
22. péntek   Föld Napja, ÖKO nap
28. csütörtök 15:00-18:00 Zenei felvételi
 
máj.

Május - Biodiverzitás

május 5., 10.   Mérések 8. évfolyamon
május 19., 24.   Mérések 6. évfolyamon
6. péntek   DÖK nap, Madarak és fák napja
6. péntek   Osztályfényképezés
10. kedd 17:30 "B"-és hangszeres növendékek hangversenye
11. szerda 17-19 Fogadóóra
12.csütörtök 15.00 Szolfézs Alapvizsga
18-30. 14.00- Hangszeres évvégi vizsgák
20. péntek utalás Ebédbefizetés
26. csütörtök   Imanap
26.csütörtök - 27.péntek   Felsős osztálykirándulás
31. kedd   NETFIT elvégzése
       
jún. 1. szerda 2. csütörtök 14.00- Művészeti Alap és Záróvizsga
3. péntek   Megemlékezés a nemzeti összetartozás napjáról
7-10. kedd-csütörtök   Erdei Iskola
8. szerda 16:30 SzM értekezlet
13. hétfő   Utolsó tanítási nap (művészeti tagozat)
13. hétfő   Jutalomtúra
15. szerda   Utolsó tanítási nap, iskolagyűlés
17. péntek 16:00-tól Művészeti bizonyítványosztás, művészeti tanárral egyeztetve
17. péntek 16:30 Általános iskolai bizonyítványosztás (1-8. évfolyam)
17. péntek 17:00 Tanévzáró ünnepély
17. péntek 17:30 Ballagás

CSATOLT DOKUMENTUMOK